Articles en Persan en PDF.
پذيرش > Articles en Persan > Articles en Persan

 

0 | 50 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300

تيمسار ارتشبد اويسی تا آخرين لحظه به شاه وفادار ماند

سياست های استعمار گر غربی همواره در صدد تضعيف ايران در صحنه سياست بين المللی بوده و برای رسيدن به اين منظور از هيچ توطئه ای فرو گذار نکرده اند. اين سياست های ويرانگر در ايران قريب به حدود بيش از 300 سالتوسط سياست استعمار گر انگليس اعمال می شده . امروز هم همچنان ادامه دارد و در آينده نيز تغير نخواهد کرد.

07.02.2006

 
وصيت نامه سیاسی ارتشبد غلامعلی اويسی 07.02.2006

 
پنج ميليارد دلار سود در شش ماه

رديف اتوبوس هاي خاموش ..... مردان قامت برافراشته براي احقاق حقوق ......... قداره بندانِ مدرن ..... باتوم هاي برقي .... فريادهاي اعتراض ..... يورش هاي وحشيانه .... گريزِ مردان از درگيري ....... روانه ساختن سگ هاي تازي ..... هجوم مغول وار به خانه ها .... بغض فروخوردة زنان ...... نگاه ملتمسانة كودكان ..... خشونت ، فحاشي ، گستاخي .... سيلي بر چهره زنان .... ضربات پوتين ها بر دهان كودكان ..... غارت ، اسارت .....

06.02.2006

 
ارکان انقلاب سفید

بر اين اساس، آنچه در سال های 1978 و 79 در ايران انجام گرفت يک انقلاب نبود، بلکه يک ضد انقلاب بود، برای بازگرداندن آن ساختار قرون وسطائی که 60 سال پيش از آن رضا شاه با آن به مبارزه برخاسته بود.

و اين ضد انقلاب ظاهرا توانست چرخ زمان را به مدت لااقل 60 سال به عقب برگرداند.

از امير ش. از تهران

06.02.2006

 
زيان 300 ميليون يورويي ايران در فروش سهام تيسن كروپ

منابع آگاه از زيان 300 ميليون يورويي ايران در فروش سهام شركت فولادي آلمان موسوم به "تيسين كروپ" خبر مي دهند.

06.02.2006

 
آخرین فیلترشکن اینترنتی برای کاربران در ایران

براي شكستن فيلترهاي اينترنتي رژيم اسلامی مي توانيد از اين سايت هاي ضد فيلتر بين المللي استفاده كنيد:

23.01.2006

 
نوار پاره پاره

گوش کنيد!

21.01.2006

 
پشتیبانی فعالان سیاسی از امیر انتظام

اين مرد از روز اول با جمهوری اسلامی همکاری داشته و هنوز هم همکاری می کند.

يک جلد کتاب کامل در مورد ارتباط های جاسوسی وی با آمريکا و انتليجنس انگليس بعد از اشغال سفارت آمريکا در دست است که هيج جاسوسی و هيج خيانت کاری را به اندازه او خائن به کشور قلمداد نمی کند.

06.01.2006

 
بازداشت مسعود رجوي در عراق

سه روز بعد از انتشار خبر بازداشت مسعود رجوي و نگاهداري وي در اردوگاه نظامي ارتش آمريکا در عراق، هيچ منبع مستقلي حاضر به تائيد و يا تکذيب اين خبر نشده است.

05.01.2006

 
در روز تاريخی 17 دی ماه 1314

05.01.2006

 
سنجابی، جبهه ملی: در مورد خمينی "فايل صوتی " 05.01.2006

 
بیست و سه سال از شادروان علی دشتی 31.12.2005

 
نامه : دوستان دموکراسی خواه روشنفکر

به بعضی ها چه مربوط اگر هر روز عده ای جوان در اثر تزریق مواد مخدر و استفاده از اکس و کریستال و روان گردان های محصول دست فائزه خانم رفسنجانی در کنج خرابه ها و دستشویی های عمومی و در درون لجن جوی های کثیف ایست قلبی می کنند و می میرند.

30.12.2005

 
جناب باقر پرهام

29.12.2005

 
طرح حذف آسوده روز -تعطيل- روز سيزده بدر به مجلس رفت

رژيم از هم اکنون برای مبارزه با 13 بدر آماده می شود!!!

21.12.2005

 
برای آنها که مانده‌اند

در باره فعالیت‌های انجمن حمايت از کودکان کار در بم

گفتگو با معصومه وطنی/شهرام فرزانه‌فر
يكشنبه ۱۷ مهر ۱۳۸۴

06.12.2005

 
زنگ تفریح

رفسنجانی می ره بازدید یک مدرسه ، سر کلاس می شینه و می گه هر سوالی دارید بکنید.

18.11.2005

 
فیلترشکن های جدید

به دنبال موج گسترده و بسيار شديد سانسور اينترنت در ايران، امكان دسترسي كاربران اينترنت در داخل كشور به سايت هاي خبری - سياسی به طور كلی امكان ناپذير شده است. سايت IRAN-RESIST نيز در زمره سايتهايی قرار دارد كه رژيم آخوندی آن را با استفاده از تكنولوژی جديد شركت دلتا گلوبال به شدت سانسور و از دسترس هموطنان در داخل ايران خارج ساخته است .

17.11.2005

 
انتقاد شدید جلال طالبانی، رئیس جمهور عراق از کشورهای اروپايی

جلال طالبانی، رئیس جمهور عراق در گفتگو با روزنامه اتریشی دی پرسه در پاسخ به این سوال که شمار زیادی از کشورهای اروپایی معتقدند که جنگ عراق اشتباه محض بوده ، شما در این رابطه چه نظری دارید ، اظهار داشت اروپایی ها در این زمینه از هیچ حقی برخوردار نیستند و انتقاد اروپاییها از آمریکا به هیچ وجه پسندیده نیست.

17.11.2005

 
رئيس جمهوری كه به زبان ترور سخن می ‌گويد!

گزارش مجله "سيسرو" چاپ آلمان – ترجمه درخشنده اسكندری

گرچه بنظر می رسد مطلب در آخرين جمله به پايان نرسيده ولی به خواندنش می ارزد.

02.11.2005

 
! بريتانيا میخواهد با تمدن شاهنشاهی به جمهوری اسلامی مشروعيت بدهد

اگر تا ديروز برخی از ما نمی دانستيم که چرا بريتانيا و جمهوری ننگين اسلامی اين نمايشگاه موزه بريتانيا را راه انداخته اين مقاله نقطه ها را بهم وصل می کند.

24.10.2005

 
مجاهدين را کسی نيست که نشناسد.

چند نمونه به نقل از روزنامه های آن زمان برای آگاهی می آورم.؛ تا اگر هنوز روح بيدار شدن در شما هست بيدار شويد.

24.10.2005

 
نوشته از جوانی در ايران

نمیگویم نمیدانید، میدانید، اما همه اش را نمیدانید که چه بر ما و کشورمان گذشت.

24.10.2005

 
اهواز !

همه امکانات روز برای خوزستانی ها فراهم بود. از همه ایران آرزو داشتند بتوانند برای کار به جنوب بروند. هم درآمد خوب بود، هم ساعات کار کم بود، هم تفریحشان به جا بود و هم معنی زندگی راحت را می توانستند هر طور دلشان می خواهد تجربه کنند.

24.10.2005

 
داستان امام زمان

اين نامه را يک خردسال از قم می نويسد و اين احمق ها به او جايزه می دهند. بتصور اينکه اين خردسال باورش شده که امام زمان وجود دارد. ولی از لابلای اين نوشته معلوم است که چقدر اين بچه به وجود امام زمان شک دارد. واگر باورشان شده که اين نوشته يک خردسال است مرحبا به خريتشان.

24.10.2005

 
مضحکه مانور ضد شورش جمهوری اسلامی ایران!

ای از مانورهای ضد شورشی است كه اين روزها نيروی انتظامی در تهران اجرا كرد.

13.10.2005

 
عمو سبزي فروش !

داستاني که در زير نقل مي‌شود، مربوط به دانشجويان
ايراني است که دوران سلطنت "احمدشاه قاجار" براي تحصيل
به آلمان رفته بودند و آقاي "دکتر جلال گنجي" فرزند
مرحوم "سالار معتمد گنجي نيشابوري" براي نگارنده نقل
کرد:

06.10.2005

 
زنگ خطر ! ایران معتادترین کشورجهان !

براساس گزارش سازمان ملل ایران رکورد دار معتادین درجهان شد ونامش دررأس جدول آن
چه هم که به طوراجتناب ناپذیر ارائه می شود،ازسوی مقامات و نهادهای گوناگون بطورمتفاو ارائه می
گردد. پایه محاسبه سازمان ملل براساس یکی ازگزارشات خوش بینانه است.چرا که براساس ارزیابی ها و گزارشات دیگری ازمنابع رژیم- وزارت بهداشت- تعداد معتادین به 4 میلیون نفر می رسد که حاکی ازنرخ اعتیاد به میزان دوبرابر برآورد سازمان مل است.

06.10.2005

 
گزارش : قصد ترور ملا حسنی

از منابع رسمی دولتی خبر سیده حاج آقا حسنی نزدیک بوده دوشنبه گذشته به جمع بهشتیان امام ره بپیوندد. گویا دوشنبه قبل حاجی در کنگره بسیج سخنرانی داشته و دشمنان کوردل اسلام که از دانش اتمی او بیمناک شده بودندو می ترسیدند IQ حاجی روی دست انیشتن بلند شود، قصد ترورش را کرده بودند.

05.10.2005

 
لااستامپا : ره آورد این حکومت برای مردم ایران ، مرگ است

روزنامه ایتالیايی لااستامپا طی مقاله ای نوشت محمود احمدی نژاد ، رئیس جمهور جدید رژیم تهران که پسرخوانده خامنه ای بشمار می رود ، نشان داد که در سیاست خارجی خود ، راهی جز بحران آفرینی ندارد و رژیم تهران اکنون به چالشی برای جهان تبدیل شده است.

27.09.2005

 
شمشير داموكلس، مكانيسم ماشه و شورای امنیت

سایت حکومتی آفتاب در مطلبی با اشاره به قطعنامه شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی علیه جمهوری اسلامی نوشت چرا اين قطعنامه، چنين زشت و اهانت بار شد؟

27.09.2005

 
تعقيب و آزار و شکنجه همجنسگرايان

واقعيتی است که رژيم اسلامی در بيشتر موارد از شکنجه و آزار شهروندان ايرانی به منظور واپسگرايی فرهنگی کمک می گيرد. مهم تر اينکه اين کار را در مورد شهروندانی انجام ميدهد که اغلب موارد بزهکار نيستند، وفقط سطح رشد فرهنگی در کشور پذيرای آن ها نيست. وقت هم در مورد کسانی که واقعا بزهکارند بکار می بندد به هر حال بدون محاکمه و تحقيق های لازم صورت می گيرد لذا حقوق شهروندی در همه موارد مورد تجاوز قرار گرفته است.

27.09.2005

 
البرادعی : متاسفانه بسوی رودررويی و مخاطره پیش می رویم

به گزارش خبرگزاری فرانسه از وین ، محمد البرادعی ، مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی امروز در آغاز اجلاس شورای حکام آژانس که قرار است به پرونده هسته ای جمهوری اسلامی رسیدگی کند ، گفت مسئله رژیم تهران متاسفانه به سوی رودررويی و مخاطره پیش میرود.

21.09.2005

 
رایس : ما مخالف رژیم سرکوبگر حاکم بر ایران هستیم

کوندالیزا رایس ، وزیر امور خارجه آمریکا طی مصاحبه ای با روزنامه نیویورک پست ، رژیم اسلامی را یک رژیم مطرود خواند و گفت ما مخالف رژیم سرکوبگر حاکم بر ایران هستیم.

21.09.2005

 
ديگه انگل نمی خوائيم .... قانون جنگل نمی خوائيم... 20.09.2005

 
ترجمه قسمتی از کتاب Count down to crisis

قرارداد محرمانه بين روسيه و جمهوری اسلامی ملايان به وسيله يکی از کارکنان صنايع نظامی يا مرکز مطالعات انرژی اتمی که ظاهرا به گروه مجاهدين خلق که همواره خائن به ايران باقی مانده اند وابسته بوده در مقابل پناهندگی بطور کامل در اختيار آمريکائيان گذاشته شده است.

20.09.2005

 
وظيفه ما آگاه کردن شماست

دو روز پيش پس از انتشار خبر مربوط به جلسه ای در خصوص پادشاهی در روز 24 سپتامبر در لندن چند ايميل مختلف بدستم رسيد که ياد آور اين کته بود که کسانی که دعوت کرده اند "معلوم الحال" هائی هستند که قصد نفوذ در بين مخالفين و مبارزين را دارند.

20.09.2005

 
قبله ما پاسارگاد، زيارتگاهمان تخت جمشيد و تقويممان ايرانى است

در دوران پهلوى نيز راه و كارخانه و بسيارى چيزهاى ديگر ساخته شد. اين سازندگى ها هر چند هم بزرگ بوده باشند، با زمان رو به نابودى مى روند و چيزى از آنها نخواهد ماند. تنها چيزى كه مى ماند اين درك نو است از تاريخمان كه به ما مى گويد قبله ما پاسارگاد، زيارتگاهمان تخت جمشيد و تقويممان ايرانى است.

16.09.2005

 
کاریکاتور : پاسدار احمدی نژاد عازم نیویورک شد 13.09.2005

 
حتمال توقیف هواپیمای حامل پاسدار احمدی نژاد در آمریکا

برغم هشدار نمایندگان رژيم اسلامی در نيويورک مبنی بر احتمال توقيف هواپيمای حامل پاسدار احمدی نژاد در آمريكا ، امروز اعلام شد احمدی نژاد بر خلاف آنچه كه پيشتر اعلام شده بود با پرواز مستقيم "هما" ، شركت هواپيمايی دولتی جمهوری اسلامی ، رهسپار نيويورک شده است.

13.09.2005

 
تهران. رهپویان ناسیونالیست جوان ایران .

27 سال تمام است که ملت ایران روزهای بیم و امید و مرگ و زندگی را با تمام وجود خود لمس کرده اند و در این رهگذر؛ برای زسیدن به شرایط مطلوب زندگی و به تعبیر روز؛ برقراری دموکراسی و عدالت اجتماعی، بهای گزافی پرداخته اند.

11.09.2005

 
پیمانکار سد سیوند !

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مدیریت منابع آب ایران ، عملیات اجرایی سد ونیروگاه ملاصدرا که در شهرستان اقلید استان فارس قرار دارد ، از شهریورماه 1381 شروع شده است و پیش بینی می شود در سال 85 خاتمه یابد .

11.09.2005

 
مکتب تفکر جنون رجوی !

اجازه بدهيد هرگز MKO - مجاهدين خلق- را فراموش نکنيم. آنها امروز نام خود را عوض کرده به نام "مجاهدين مردم" PMOI معروف شده اند ولی هرگز اين خيال را که ايران را تصاحب کنند وخودشان اداره کنند را عوض نکرده اند.

09.09.2005

 
شاه ايران قربانی انتقام اسلامی سال پنجاه و هفت

مردم ما در حسرت آنروز ها می سوزند و برای کسب يکدهم هر کدام از آن آزادی های اجتماعی که در دوران شاه داشتند امروزه بايد متحمل يک دنيا زجر و شکنجه و توهين و قربانی کردن عزيزانشان باشند

31.08.2005

 
آنرا از من دريغ نکنيد

بحث ساخت سد سيوند و اثرات مخرب اين سد بر دشتی باستانی در نزديکی پاسارگاد، بحث تازه ای نيست؛ اما اکنون در تازه ترين اعتراض ها به ساخت اين سد، شکوه ميرزادگی و اسماعيل نوری علاء، دو تن از فعالان فرهنگی در خارج از کشور، با انتشار نامه سرگشاده ای خطاب به مردم جهان و سازمان ملل متحد، سخن از آن گفته اند که با ساخت اين سد، نه تنها محوطه ای باستانی در دشت مرغاب، بلکه آرامگاه کوروش و تخت جمشيد نيز به زير آب خواهند رفت و به کلی محو خواهند شد.

29.08.2005

 
ميرزاده عشقی : درد وطن 06.07.2005

 
خمينی که بود؟ 06.07.2004

 
نا فرمانی مدنی 02.07.2004

 


0 | 50 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300

Flux RSS de cette rubrique