پذيرش > Articles en Persan > تحلیل اخبار ۲۳ تا ۳۰ دی‌ ۱۳۹۱ توسط کاوه محسنی در تلویزیون ایران آریاییتحلیل اخبار ۲۳ تا ۳۰ دی‌ ۱۳۹۱ توسط کاوه محسنی در تلویزیون ایران آریایی
26.01.2013

در هفته‌های پیش، عدم حضور پاسداران در مراسم رسمی‌ همچون هفته دفاع مقدس (از انقلاب اسلامی)، عید قربان، ۱۳ آبان (یوم‌الله انقلاب اسلامی دوم)، عید غدیر، رزمایش بجنورد و غیرو... دوباره بر همه یاران نظام ثابت کرد که کارمندان و افسران سپاه قاطعانه به رژیم پشت کرده اند.

سپس، تحریم سراسری ۹ دی‌ (روز حمایت از ولایت و ولی‌ فقیه)، تحریم سالروز ۱۹ دی‌ (اولین تظاهرات به نفع خمینی در سال ۱۳۵۷) و سپس تحریم اربعین حسینی، روزهای رحلت حضرت محمد، امام حسن و امام رضا نشانگر فروپاشی مشروعیت سیاسی نظام شد. وحشت آقازاده سر به آسمان زد و رژیم به مطرح کردن آلودگی هوا مملکت را تعطیل کرد تا بانک‌ها را ببندد و از فرار سرمایه‌ها که به فروپاشی اقتصادی می‌‌انجامد جلوگیری کند. در آن هفته، سران رژیم به این نتیجه رسیدند که چیزی به پایان رژیم نمانده در نتیجه تلاش لاریجانی برای تسخیر صندلی‌ مذاکره با آمریکا بیشتر شد.

در هفته پیش، مقاومت و سر سختی رفسنجانی منجر به پیوستن سران سپاه (بی‌ سرباز)، حزب موتلفه و محسن رضایی به لاریجانی و ایجاد یک ائتلاف بزرگ‌ برای سرنگون کردن رفسنجانی شد.

در این هفته، جنگ داخلی‌ بسیار شدید تر شد. آمریکا ترسید رژیم اسلامی کمربند سبزی سقوط کند، از پی‌ سرگیری مذاکرات بر آمد... تفسیر و توضیح یک هفته پر تنش برای نظام و آخرین خدمتگزارانش...© WWW.IRAN-RESIST.ORG
© WWW.IRAN-RESIST.ORG

تحلیل اخبار هفته ۲۳ تا ۳۰ دی‌ ۱۳۹۱ توسط کاوه محسنی در تلویزیون ایران آریایی

©WWW.IRAN-RESIST.ORG

©WWW.IRAN-RESIST.ORG

عکس‌های خبری هفته ۲۳ تا ۳۰ دی‌ ۱۳۹۱
IRAN : LA SEMAINE EN IMAGES N° 257

JPEG - 48 kb

©WWW.IRAN-RESIST.ORG