پذيرش > Articles en Persan > تحلیل اخبار ۹ تا ۱۶ دی‌ ۱۳۹۱ توسط کاوه محسنی در تلویزیون ایران آریاییتحلیل اخبار ۹ تا ۱۶ دی‌ ۱۳۹۱ توسط کاوه محسنی در تلویزیون ایران آریایی
10.01.2013

در هفته‌های پیش، عدم حضور پاسداران در مراسم رسمی‌ همچون هفته دفاع مقدس (از انقلاب اسلامی)، عید قربان، ۱۳ آبان (یوم‌الله انقلاب اسلامی دوم)، عید غدیر، رزمایش بجنورد و غیرو... دوباره بر همه یاران نظام ثابت کرد که کارمندان و افسران سپاه قاطعانه به رژیم پشت کرده اند.

۱- در آغاز این هفته، تحریم سراسری "۹ دی‌" (که به معنی‌ صلب مشروعیت سیاسی رژیم بود) باعث وحشت بیشتر آقازاده‌ها شد : آنها به خرید دلار و طلا برای نقد کردن ثروت خود به منظور فرار از ایران ادامه دادند. رژیم حتی با تهدید این "اخلال گران ارزی" نتوانشت از این بحران جدید جلوگیری کند.

۲- در پایان هفته، رژیم می‌ترسید با تحریم اربعین که به معنی‌ زیر سوال رفتن مشروعیت اسلامی و نیز بود مواجه شود. در این صورت، وحشت داخلی بالا می‌گرفت و امکان حرکت‌های غیر مترقبه وجود داشت. برای پیشگیری از هر گونه حرکت خصمانه، رژیم صحبت این آلودگی هوا را مطرح کرد تا مردم را خانه نشین کند در حالیکه در تصاویر دولتی هیچ اثر‌ای از این آلودگی‌ نبود !

مردم ! رژیم این هفته سر شما کلاه گذشت ! به این برنامه خوب گوش کنید و آنرا در فیسبوک قرار دهید.© WWW.IRAN-RESIST.ORG
© WWW.IRAN-RESIST.ORG

تحلیل اخبار هفته ۹ تا ۱۶ دی‌ ۱۳۹۱ توسط کاوه محسنی در تلویزیون ایران آریایی

©WWW.IRAN-RESIST.ORG

©WWW.IRAN-RESIST.ORG

عکس‌های خبری هفته ۹ تا ۱۶ دی‌ ۱۳۹۱
IRAN : LA SEMAINE EN IMAGES N° 255

JPEG - 57.9 kb

©WWW.IRAN-RESIST.ORG