پذيرش > Articles en Persan > تحلیل اخبار ۶ تا ۱۳ آبان ۱۳۹۱ توسط کاوه محسنی در تلویزیون ایران آریاییتحلیل اخبار ۶ تا ۱۳ آبان ۱۳۹۱ توسط کاوه محسنی در تلویزیون ایران آریایی
06.11.2012

در هفته‌های پیش، عدم حضور پاسداران در مراسم رسمی‌ همچون هفته دفاع مقدس دوباره بر همه یاران نظام ثابت کرد که سپاه قاطعانه به رژیم و به آنها پشت کرده. در مقابل خطر جدی سقوط نظام (در صورت یک خیزش مردمی)، آقازاده‌ها با شدت بیشتری دست به کار خرید دلار شدند، برای نقد کردن اموال و فرار از ایران.

در دو هفته پیش، رژیم جمهوری اسلامی قول مانور پلیسی ۱۵،۰۰۰ نفری به آخرین همکاران وحشتزده‌ اش داده بود، ولی‌ در عکس‌ها دیده شد که فقط ۶۰ نفر پلیس ضد شورش در اختیار دارد.

در هفته پیش، پس این سرخوردگی، رژیم جمهوری اسلامی با کمبود سراسری بنزین مواجه شد، بر همه همکارانش ثابت شد، که دیگر پولی در بساط ندارد. در پایان این هفته، رژیم با یک تحریم سراسری عید قربان مواجه شد.

پس از این تحریم، رژیم مطمئن بود که، در این هفته، با تحریم هفته بسیج دانش آموزان، تحریم سالروز "یوم الله ۱۳ آبان" و همچنین تحریم عید غدیر مواجه خواهد شد. برای پرت کردن توجه خودی‌ها و مردم، رژیم تغییراتی در برنامه‌های رسمی‌ خود داده و چندین نمایش جنجالی آماده کرده بود... شکست این نمایش‌ها منجر به تنش‌های بیشتری از سوی خودی‌ها و تنبیهاتی بسیار سنگین از طرف رژیم شد : تعلیق تمام صرافی‌های تهران، ممنوعیت خروج طلا...

این تفسیر داستان یک هفته سرخوردگی برای نظام و آخرین همکارانش است.© WWW.IRAN-RESIST.ORG
© WWW.IRAN-RESIST.ORG

تحلیل اخبار هفته ۶ تا ۱۳ آبان ۱۳۹۱ توسط کاوه محسنی در تلویزیون ایران آریایی

©WWW.IRAN-RESIST.ORG

عکس‌های خبری هفته ۶ تا ۱۳ آبان ۱۳۹۱
IRAN : LA SEMAINE EN IMAGES N°246

JPEG - 50.7 kb

©WWW.IRAN-RESIST.ORG