پذيرش > Articles en Persan > اسناد افشا شده مصالحه دموکرات‌ها با جمهوری اسلامیاسناد افشا شده مصالحه دموکرات‌ها با جمهوری اسلامی
15.01.2023

بعد از خارج کردن اسناد فساد دمکراتها از حالت محرمانه توسط ترامپ، دریایی از فساد و تباهی از دمکرات‌های آمریکا فاش شده است.از فساد شخصی اوباما تا جوبایدن و بقیه دمکرات‌ها تا نامه‌های محرمانه به رهبر جمهوری اسلامی؛ لیست بلندبالایی است.در یکی از این نامه‌ها او صراحتا به نایاک (لابی بدنام حکومت اسلامی) اشاره می‌کند و می‌نویسد منفور بودن این گروه در میان مردم ایران قطعی است ولی منافع حزب دمکرات در همکاری با این گروه است تا زمانی که این نفرت آشکار شود. در این نامه‌ها اوباما به البغدادی تا قاسم سلیمانی نامه همکاری نوشته و به رهبر جمهوری اسلامی پیشنهاد بازگشایی سفارت را داده است. این اسناد نشان میدهد اوباما با سلیمانی در مواردی همکاری مستقیم هم داشته است.


اسنادی که افشا شده نشان می‌دهد دمکرات‌ها چه دشمنی عظیمی با مردم ایران دارند. یکی از نامه‌هایی که به دستور ترامپ از حالت محرمانه خارج شده، به تعداد کشته‌های سال ۱۳۸۸ اشاره می‌کند که تعداد کشته‌ها به دستور مستقیم اوباما مخفی نگه داشته شده بود. او شخصا از نفوذ خود استفاده کرد تا حکومت اسلامی را پاک نشان بدهد.

در یک نامه باراک اوباما، به مخالفان حکومت جمهوری اسلامی اشاره می‌کند و شخصا به رهبر جمهوری اسلامی قول می‌دهد در صورت مصالحه، به تضعیف مخالفان جمهوری اسلامی کمک کند. در این نامه اوباما مشخصا به پدیده آقازاده‌های صادراتی اشاره می‌کند و شخصا تعهد می‌کند وزارت خارجه برای فرزندان مقامات جمهوری اسلامی گرین کارت صادر کند.

حجم زیادی از اسنادی که از حالت محرمانه خارج شده است، به ایران اختصاص دارد. یکی از اسناد خارج شده از حالت محرمانه اشاره مستقیمی به اعضای نایاک و مخصوصا نگار مرتضوی دارد که چند سفر محرمانه به ایران داشته و پول به ایران حمل کرده و با مقامات مذاکره کرده است

اوباما در سندی به مصاحبه تلویزیونی‌اش با بهمن کلباسی کارمند BBC اشاره می‌کند و می‌نویسد: دقیقا سوالاتی که خواسته بودم از من پرسید! این شخص برای منافع شخصی خودش حاضر است کل ایران را بفروشد (ترجمه تحت‌الفظی طبق سندی که به تازگی از حالت محرمانه خارج شده است)

یکی از عجیب‌ترین اسنادی که از حالت محرمانه خارج شده به روزماله‌نگاران صادراتی اختصاص دارد. طبق اسناد در اقدامی کاملا هماهنگ؛ جمهوری اسلامی افراد خاصی را به ظاهر زندانی می‌کرد و بعد از آزادی آن شخص فوری گرین کارت امریکا را می‌گرفت.

جالب اینکه این فقط در ایران نبوده و یک پروژه جهانی از طرف دموکراتها بوده.

نماینده‌های مجلس جمهوری اسلامی در زمان اوباما همگی گرین کارت آمریکا داشتند. بر طبق اسنادی که ترامپ به تازگی از حالت محرمانه خارج کرده است، تمام وزیران و نماینده‌ها و خانواده آنها صاحب گرین کارت بودند و فقط ۴ سال است که این روند متوقف شده است.

یکی از ناراحت‌کننده‌ترین قسمت اسنادی که از حالت محرمانه خارج شده، مربوط به مبارزان واقعی و زندانیان واقعی سیاسی است که اوباما مشخصا طی اسنادی مشخص می‌کند که این افراد باید در بایکوت کامل خبری قرار بگیرند .

این دلیل گمنامی و نابودی مبارزان واقعی را مشخص می‌کند.

این اسناد بزودی مو به مو بررسی خواهند شد.

ح-ک

PNG - 283.2 kb
Mots Clefs | Décideurs : Les Démocrates US
Mots Clefs | Décideurs : Joe Biden
Mots Clefs | Décideurs : Trump