پذيرش > Articles en Persan > تفسیر ۲۶ آذر ۱۳۹۸ : افشاگری در مورد امیر طاهری و کاوه موسوی، و همچنین در مورد بازتاب (...)تفسیر ۲۶ آذر ۱۳۹۸ : افشاگری در مورد امیر طاهری و کاوه موسوی، و همچنین در مورد بازتاب تظاهرات اخیر ایران در تلویزیون فرانسه
18.12.2019

امیر طاهری یکی‌ از عوامل پیروزی انقلاب اسلامی و در حال حاضر در تلاش برای خنثی کردن نقش رضا شاه دوم و بازگشت به برنامه‌های ایران ساز محمدرضا شاه.

کاوه موسوی، کار چاق کن نفتی‌ برای انگلیس در دوران خاتمی (نوچه خندان رفسنجانی) !

نکته سوم در مورد تبلیغاتی که در ظاهر بر علیه جمهوری اسلامی است ولی‌ در نهایت وسیله‌ای برای برای بی‌ اعتبار کردن ما دشمنان رژیم است.

در ضمیمه سندهای تصویری و نوشتاری در مورد این تفسیر.© IRAN-RESIST.ORG

در ضمیمه سندهای تصویری و نوشتاری در مورد این تفسیر.


© IRAN-RESIST.ORG
اعترافات امیر طاهری در سال ۲۰۱۳ در مورد کارنامه پر حاشیه خود در قبل از انقلاب

اعتراف نوشابه امیری به نقش کیهان در انقلاب اسلامی

۱۱/اسفند/۱۳۹۶
صادق صبا

میزبان این هفته ما نوشابه امیری است. خانم امیری یکی از سرشناس‌ترین روزنامه‌نگاران ایرانی و از
دوبلورهای باسابقه است و کار خود را بیش از پنجاه سال پیش موقعی که حدود ده سال داشت با گویندگی در برنامه کودک رادیو ایران آغاز کرد.

او در دوره ریاست جمهوری خاتمی، با نشریات اصلاح‌طلب همکاری کرد...

خانم امیری چند کتاب به چاپ رسانده و بسیاری از قصه‌های کودکان را به فارسی ترجمه کرده است. آخرین کتاب او «روزی که پیر شدم» نام دارد و در آن مشکلات خانواده‌های زندانیان سیاسی را توصیف می‌کند. او در پاریس زندگی می‌کند و من تلفنی با او گفت‌وگو کرده‌ام.
یک ضیافت مطبوعاتی در خانه نوشابه امیری

مهمان سوم شما مصطفی مصباح‌زاده است، بنیانگذار روزنامه کیهان، روزنامه‌ای که شما قبل از انقلاب در آن کار می‌کردید. در مورد آقای مصباح‌زاده بگویید که در کیهان چه جور مدیری بود؟

آیا فکر می‌کنید که کمک می‌کرد تا روزنامه کیهان بهتر کارش را انجام بدهد یا اینکه سعی می‌کرد کیهان را بیندازد در خط طرفداری از حکومت شاه؟

ابداً و اصلاً این کار را نمی‌کرد. از این فرصت استفاده می‌کرد برای اینکه عقاید خودش را در قالب مدبرانه به جامعه عرضه بکند. دکتر مصباح‌زاده بود که ما را تشویق می‌کرد برویم دنبال خبر و با آدم‌های مختلف مصاحبه کنیم.

و بعد دکتر مصباح‌زاده بود که وقتی کسانی از مطبوعات به هر دلیلی ممنوع‌القلم می‌شدند و یا زندانی می‌شدند هوای همه اینها را داشت. به خانه ممنوع‌القلم‌ها حقوق می‌فرستاد. حتی در دوران انقلاب که ما به اصطلاح در اعتصاب به سر می‌بردیم حقوق ما را پرداخت می‌کردند.

بسیار جالب است که برایتان بگویم که ما می‌رفتیم توی خیابان‌ها تظاهرات می‌کردیم و بعد بر می‌گشتیم در تحریریه کیهان غذا می‌خوردیم و دوباره می‌رفتیم تظاهرات و حقوق‌مان را پرداخت می‌کردند و دائماً می‌پرسیدند که چه خبر است. برای همین شاید کیهان به یک معنی بیشتر سنگر آدم‌هایی بود که یا به تفکر چپ تعلق داشتند و یا به تفکر ملی.


PDF - 2.8 Mb

© IRAN-RESIST.ORG


همکاری امیر طاهری در سال ۲۰۱۸ با شاهین فاطمی برای احیای قانون اساسی مشروطه (مشروط با اسلام با حضور ۵ آخوند در مجلس) و حفظ نقش مخرب آخوند در آینده ایران

© IRAN-RESIST.ORG


نوشته‌های پر از دروغ و ضد شاه امیر طاهری تأ چند سال پیش !

PDF - 686.4 kb


PDF - 512.6 kb


PDF - 2.2 Mb

© IRAN-RESIST.ORG


© IRAN-RESIST.ORG
کاوه موسوی آزادیخواه نفتی‌ !

PNG - 95.4 kb


© IRAN-RESIST.ORG


© IRAN-RESIST.ORG

ضد تبلیغات جمهوری اسلامی و یارانش در فرانسه

PNG - 375.3 kb
JPEG - 48.6 kb
PNG - 112.1 kb
PNG - 142.2 kb
PNG - 317.6 kb

© IRAN-RESIST.ORG

© IRAN-RESIST.ORG

۲ مقاله از خودم در مورد شاهنشاه بزرگ ایران، محمدرضا شاه پهلوی.


تحلیل یکشنبه ۵ دی‌ ۱۳۸۹ توسط کاوه محسنی در پایگاه طلوع
ایران: قربانی یک جنگ تاریخی‌ بین انگلیس و آمریکا
بر سر منابع نفتی خاورمیانه و آسیای مرکزی

© IRAN-RESIST.ORG


© IRAN-RESIST.ORG


شاه باید سلطنت کند و نه حکومت !

شاید باور این که این عده ای حتی یک بار هم قانون اساسی مشروطیت را نخوانده باشند کمی سخت و دشوار باشد؛ اما این چنین است و آنها حتی یکبار هم قانون اساسی مشروطیت را نخوانده اند ولی بر اساس ضرب المثل فرانسوی که دروغ را اگر دو بار بگویید راست میشود عمل می نمودند و شوربختانه آنچه به دیگران انتقال می يافت گيرندگان را هم تشويق نمی کرد تا زحمت خواندن قانون اساسی را به خود بدهند و طوطی وار مطلب آنها را باز گو می کردند و؛ می کنند. ادامه مطلب...

© IRAN-RESIST.ORG

© IRAN-RESIST.ORG