پذيرش > Articles en Persan > تحلیل اخبار ۲ تا ۹ اسفند ۱۳۹۲ توسط کاوه محسنی در تلویزیون ایران آریاییتحلیل اخبار ۲ تا ۹ اسفند ۱۳۹۲ توسط کاوه محسنی در تلویزیون ایران آریایی
04.03.2014

در هفته‌های پیش، تحریم صد در صدی " ۲۲ بهمن "، و عدم توانایی رژیم در سرکوب مختصر تظاهرات بختیاری نشان داد که رژیم دیگر یار و یاوری ندارد. وحشت سقوط باعث بحران بورسی‌ شدیدی شد. رژیم شروع به بحران سازی کرد برای گرفتن تضمین‌های امینیتی برای فرار از ایران که دیگر در آن توان ماندن ندارند.

آمریکا که خواهان سقوط "نظام اسلامی" نیست، آخوند‌ها را دعوت به مذاکره (در وین)، یعنی‌ دعوت به تسلیم کرد. این جماعت، در وین هم به بحران سازی ادامه دادند برای گرفتن تضمین‌های امینیتی لازم برای فرار از ایران که دیگر در آن توان ماندن ندارند. آمریکا می‌‌بایست رژیم را دوباره تحریم میکرد، ولی‌ این کار را نکرد : بورس تهران در از بحران خارج شد ولی‌ دوباره به بالا نرفت. سرمایه دارن کلان نظام منتظر وقایع بعدی بودند.

در آغاز این هفته، خبر رسید که وزیر خارجه بلژیک (کشوری که دفتر اصلی‌ " ناتو " آنجاست)، یعنی‌ وزیر خارجه یک هم پیمان مهم آمریکا در راه است با پیشنهادات خوبی‌ برای سرمایه گذاری در ایران. بورس قدری بالا رفت، ولی‌ زود معلوم شد که این سرمایه گذاری مشروط به تسلیم رژیم در زمینه اتم، موشک، سوریه، حزب‌الله و غیرو... می‌باشد، چیزی که به معنی‌ تسلیم کامل برای انتقال قدرت به مهره‌های آمریکاست. وحشت، همکاران رژیم در خطر را در گرفت : بورس دوباره سقوطی و بحرانی شد.

در همان زمان، حرکت‌های اعتصابی به تهران رسید. رژیم از یک طرف در وحشت خالی‌ شدن بورس بود، و از طرفی‌ دیگر از وحشت تظاهرات هر چه بیشتر در زمانی‌ که دیگر نیرویی‌ ندارد : سران نظام سعی‌ کردند و پخش خبر و فیلم‌های اعدام (مربوط به گذشته) مردم را به ترسانند و جلوی هر حرکتی‌ را بگیرند.

هم وطنان گرامی‌ ، این تفسیر را در فیس‌بوک خود قرار دهید تا بتوانیم جلوی این تبلیغات دروغین را بگیریم تا حرکت مردمی در ایران شکل گیرد و نوروز امسال، نوروز پیروزی ی سر آغاز پیروزی شود.© WWW.IRAN-RESIST.ORG
© WWW.IRAN-RESIST.ORG

تحلیل اخبار ۲ تا ۹ اسفند ۱۳۹۲ توسط کاوه محسنی در تلویزیون ایران آریایی


©WWW.IRAN-RESIST.ORG©WWW.IRAN-RESIST.ORG

مانوور قدرت با پیرمردان غمزده
JPEG - 285.6 kb
برای بزرگ کردن تصویر، کلیک کنید !


©WWW.IRAN-RESIST.ORG

©WWW.IRAN-RESIST.ORG