پذيرش > Articles en Persan > تحلیل اخبار ۱۰ تا ۱۷ آذر ۱۳۹۱ توسط کاوه محسنی در تلویزیون ایران آریاییتحلیل اخبار ۱۰ تا ۱۷ آذر ۱۳۹۱ توسط کاوه محسنی در تلویزیون ایران آریایی
13.12.2012

در هفته‌های پیش، عدم حضور پاسداران در مراسم رسمی‌ همچون هفته دفاع مقدس (از انقلاب اسلامی)، عید قربان، ۱۳ آبان (یوم‌الله انقلاب اسلامی دوم)، عید غدیر، رزمایش بجنورد و غیرو... دوباره بر همه یاران نظام ثابت کرد که کارمندان و افسران سپاه قاطعانه به رژیم پشت کرده اند.

در مقابل خطر جدی سقوط نظام (در صورت یک خیزش مردمی)، آقازاده‌ها با شدت بیشتری دست به کار خرید دلار شدند، برای نقد کردن اموال و فرار از ایران.

درهفته پیش، ۳ برنامه مذهبی‌-سیاسی بزرگ : تاسوعا، عاشورا و روز بسیج کاملا از سوی سپاهیان و همچنین آخرین وفاداران نظام تحریم شد.

در پایان هفته پیش، در زمان اطمینان از سقوط حتمی نظام، رفسنجانی، مهره اصلی‌ انگلیس در ایران از جنبش سبز خواست که شعار "مرگ بر جمهوری اسلامی" سر دهد. این عمل در اصل به منظور، خنثی کردن برنامه‌های آمریکا در ایران به منظور حفظ منافع جهانی‌ انگلیس در مقابل آمریکا اجرا شد.

در این هفته، این شعار ضعف رژیم از سوی اصلی‌‌ترین مهره نظام باعث تشنج داخلی‌ نشد چرا که با پیوستن به ضد انقلاب، آخرین کارمندان رژیم و آقازاده‌ها میتوانند جان و حتی مقدار‌ی از مال خود را نجات دهند و در ضمن اینده خود و فرزندانشان را نیز تضمین کنند.

ولی‌ این طرح آشتی‌ ملی‌ باعث ناخرسندی علی‌ لاریجانی شد چرا که برادرش مسول سرکوب خیزش ۸۸ است. لاریجانی با تمام نیرو سعی‌ کرد قدرت خود را بیشتر کند تا مانع این طرحی شود که در این فایده‌ای برای او وجود ندارد.© WWW.IRAN-RESIST.ORG
© WWW.IRAN-RESIST.ORG

تحلیل اخبار هفته ۱۰ تا ۱۷ آذر ۱۳۹۱ توسط کاوه محسنی در تلویزیون ایران آریایی

©WWW.IRAN-RESIST.ORG

عکس‌های خبری هفته ۱۰ تا ۱۷ آذر۱۳۹۱
IRAN : LA SEMAINE EN IMAGES N°251

JPEG - 34.2 kb

©WWW.IRAN-RESIST.ORG