پذيرش > Articles en Persan > تحلیل اخبار ۳ تا ۱۰ آذر ۱۳۹۱ توسط کاوه محسنی در تلویزیون ایران آریاییتحلیل اخبار ۳ تا ۱۰ آذر ۱۳۹۱ توسط کاوه محسنی در تلویزیون ایران آریایی
05.12.2012

در هفته‌های پیش، عدم حضور پاسداران در مراسم رسمی‌ همچون هفته دفاع مقدس (از انقلاب اسلامی)، عید قربان، ۱۳ آبان (یوم‌الله انقلاب اسلامی دوم)، عید غدیر، رزمایش بجنورد و غیرو... دوباره بر همه یاران نظام ثابت کرد که کارمندان و افسران سپاه قاطعانه به رژیم پشت کرده اند.

در مقابل خطر جدی سقوط نظام (در صورت یک خیزش مردمی)، آقازاده‌ها با شدت بیشتری دست به کار خرید دلار شدند، برای نقد کردن اموال و فرار از ایران.

درادامه، لاریجانی‌ها آنچه در توان داشتند بکار بردند تا احمدی‌نژاد (مهره رفسنجانی) را از دور خارج کنند و خود بار مصدر مذاکره با آمریکا بنشینند.

در این هفته، ۳ برنامه مذهبی‌-سیاسی بزرگ : تاسوعا، عاشورا و روز بسیج کاملا از سوی سپاهیان و همچنین آخرین وفاداران نظام تحریم شد. در این هفته رژیم دست وحشت بود ولی‌ سقوط نکرد چون کسی‌ از این وحشت با شما سخنی نگفت.

در این برنامه شما شاهد نکات در خور تامل این شکست بزرگ برای رژیم خواهید بود. به امید توجه برای حضور در صحنه و زدن ضربه نهایی شما به این رژیم از نفس افتاده.© WWW.IRAN-RESIST.ORG
© WWW.IRAN-RESIST.ORG

تحلیل اخبار هفته ۳ تا ۱۰ آذر ۱۳۹۱ توسط کاوه محسنی در تلویزیون ایران آریایی

©WWW.IRAN-RESIST.ORG

عکس‌های خبری هفته ۳ تا ۱۰ آذر ۱۳۹۱
IRAN : LA SEMAINE EN IMAGES N°250

JPEG - 88.5 kb

©WWW.IRAN-RESIST.ORG